مزایای محصول
سازگاری کامل
سازگاری کامل با اکثر برندهای اینورتر موجود در بازار، تضمین ادغام یکپارچه در سیستم های انرژی موجود یا جدید و حذف مشکلات عدم تطابق.
طراحی فشرده، نصب سریع
با اندازه گیری تنها 690 x 195 میلی متر، باعث صرفه جویی در فضا برای کاربردهای مسکونی و تجاری می شود.
با داشتن یک رابط{0}}و-باطری و طراحی ماژولار، می توان آن را به سرعت و به راحتی بدون تنظیمات پیچیده در سایت نصب کرد.

حفاظت ایمنی قابل اعتماد
اقدامات ایمنی در سطح ماژول، از جمله BMS (سیستم مدیریت باتری) اختصاصی و قطع کننده های مدار، از خطراتی مانند شارژ بیش از حد، گرمای بیش از حد، و اتصال کوتاه جلوگیری می کند.
عمر طولانی خدمات
پشتیبانی از حداکثر 6000 چرخه شارژ و دشارژ و حفظ عمر طولانی، نیاز به تعویض مکرر را کاهش میدهد و هزینههای نگهداری طولانیمدت- را کاهش میدهد.
سرمایه گذاری انعطاف پذیر و مقیاس پذیری
با واحدهای مدولار 5.12 کیلووات ساعت، کاربران می توانند ظرفیت مناسب را بر اساس نیازهای اولیه خود بدون سرمایه گذاری اولیه بزرگ انتخاب کنند.
قابلیت مقیاس پذیری تا 25 کیلووات ساعت، به راحتی با نیازهای رو به رشد انرژی سازگار می شود.

مشخصات فنی
|
مدل |
HVS2 |
HVS3 |
HVS4 |
HVS5 |
|
ویژگی های الکتریکی |
||||
|
نرخ ولتاژ (Vdc) |
204.8 |
307.2 |
409.6 |
512 |
|
ترکیب سلولی (S1P) |
32S1P*2S |
32S1P*3S |
32S1P*4S |
32S1P*5S |
|
ظرفیت نرخ (AH) |
50 |
|||
|
ذخیره انرژی (KWH) |
10.24 |
15.36 |
20.48 |
25.6 |
|
چرخه عمر |
6000 چرخه @80% DOD، 0.5C |
|||
|
استاندارد شارژ/تخلیه |
||||
|
ولتاژ شارژ (V) |
224 |
336 |
448 |
560 |
|
حداکثر جریان شارژ (A) |
50 |
|||
|
حداکثر جریان تخلیه (A) |
50 |
|||
|
ولتاژ قطع تخلیه-(VDC) |
172.8 |
259.2 |
345.6 |
432 |
|
ولتاژ قطع شارژ-(VDC) |
230.4 |
345.6 |
460.8 |
584 |
|
محیط زیست |
||||
|
دمای شارژ |
0 درجه تا 50 درجه @60±25٪ رطوبت نسبی |
|||
|
دمای تخلیه |
-20 درجه تا 50'C@60±25% رطوبت نسبی |
|||
|
دمای ذخیره سازی |
-20 درجه تا 50'C@60±25% رطوبت نسبی |
|||
|
مکانیکی |
||||
|
کلاس IP |
IP65 |
|||
|
سیستم مواد |
LiFePO4 |
|||
|
مواد مورد |
فلز |
|||
|
نوع مورد |
پشته ایستاده |
|||
|
ابعاد بسته L*W*H(mm) |
630*185*955 |
630*185*1300 |
630*185*1650 |
630*185*2000 |
|
ابعاد بسته L*W*H(mm) |
740*295*400*3 |
740*295*400*4 |
740*295*400*5 |
740*295*400*6 |
|
وزن خالص (کیلوگرم) |
14+49*2 |
14+49*3 |
14+49*4 |
14+49*5 |
|
وزن ناخالص (کیلوگرم) |
21+53*2 |
21+53*3 |
21+53*4 |
21+53*5 |
|
ارتباط |
||||
|
پروتکل (اختیاری) |
CANBus/RS485/RS232 |
|||
|
نظارت |
بلوتوث/WLAN اختیاری |
|||
|
گواهینامه ها |
||||
|
بسته |
UN38.3، MSDS |
|||
|
سلول |
UN38.3,MSDS,IEC62619,CE,UL1973,UL2054 |
|||
راه حل قابل تنظیم

سفارشی سازی ظرفیت و مقیاس
این راه حل برای رفع نیازهای انرژی مختلف طراحی شده است و از پیکربندی های انعطاف پذیر واحدهای مدولار 5.12 کیلووات ساعت پشتیبانی می کند. کاربران میتوانند با یک پیکربندی کوچک شروع کنند (مثلاً 5.12 کیلووات ساعت برای استفاده اولیه مسکونی) و به تدریج تا 25 کیلووات ساعت برای برآوردن نیازهای رو به رشد انرژی{6}}چه برای یک خانه در حال گسترش، تأسیسات تجاری، یا برنامههای صنعتی سبک مقیاس شوند.
سناریو{0}}سفارشیسازی خاص
مناسب برای سناریوهای مختلف استفاده: برای کاربران مسکونی، این راه حل بهینه سازی-نصب در فضا (با استفاده از طراحی فشرده 690*195 میلی متر) و ادغام یکپارچه با سیستم های خورشیدی خانگی است. برای مشتریان تجاری، این راه حل دوام چرخه بالا (پشتیبانی از 6000 چرخه) و سازگاری با چندین مارک اینورتر را برای رفع{6} نیازهای ذخیره انرژی در مقیاس بزرگ در اولویت قرار می دهد.


یکپارچه سازی سیستم هوشمند
برنامه نویسی سفارشی BMS (سیستم مدیریت باتری) با اکوسیستم انرژی موجود کاربر سازگار است. میتوان آن را سفارشی-با اینورترهای خورشیدی، پلتفرمهای خانه هوشمند، یا سیستمهای مدیریت انرژی صنعتی همگامسازی کرد تا-پایش دادهها، کنترل از راه دور، و استراتژیهای شارژ و تخلیه بهینه را بر اساس الگوهای استفاده خاص فعال کند.
سفارشی سازی ایمنی محیطی
سازگار با شرایط محیطی منطقه، برای مناطق{0}در دمای بالا، یک ماژول مدیریت حرارتی پیشرفته اضافه شده است. برای مناطق مرطوب، یک پوشش مقاوم در برابر رطوبت-و محفظه مهر و موم شده گنجانده شده است. قطع کننده های مدار مدولار و سیستم مدیریت باتری (BMS) نیز طبق استانداردهای الکتریکی محلی کالیبره شده اند و از انطباق و ایمنی در آب و هوای مختلف اطمینان حاصل می کنند.


سفارشی سازی خدمات چرخه حیات
پشتیبانی سفارشی پس از فروش-، از جمله تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده (بر اساس دفعات استفاده)، ارتقاء ماژول بر اساس تقاضا (برای افزایش ظرفیت)، و گزینه های گارانتی تمدید شده را ارائه می دهد. برای پروژههای-مقیاس بزرگ، یک تیم فنی حرفهای راهنماییهای نصب را در سایت-و ردیابی عملکرد بلندمدت-برای به حداکثر رساندن عمر باتری ارائه میدهد.
بسته بندی ایمن
جعبه چوبی تقسیم شده Jingsun HV Stack Battery به طور خاص برای ساختار ماژولار آن طراحی شده است که ماژول های باتری جداگانه را در خود جای می دهد و در عین حال محافظت از ماژول های جداگانه را با انعطاف پذیری ارائه چندین ماژول در یک بسته ترکیبی متعادل می کند.
مواد محافظ با چگالی بالا در داخل جعبه، همراه با ساختار چوبی محکم آن، به طور موثری در برابر لرزش و ضربه در حین حمل و نقل محافظت میکند و ایمنی اجزای اصلی باتری را تضمین میکند. این باتری که به وضوح با نماد مواد خطرناک "باتری لیتیوم" و اطلاعات محصول برچسب گذاری شده است، کاملاً با مقررات حمل و نقل بین المللی باتری لیتیومی مطابقت دارد و از انطباق{2}} حمل و نقل بین مرزی و شناسایی راحت انبارداری اطمینان می دهد.

استفاده از چوب جامد یا مواد کامپوزیت قابل استفاده مجدد، مواد مصرفی را کاهش می دهد و پایداری را ارتقا می دهد. طراحی تقسیم شده اجازه میدهد-«جداسازی و نصب» در سایت، کارایی نصب را با طراحی «وصل-و{3}}پخش باتری افزایش دهد. طراحی فشرده همچنین استفاده از فضای ذخیره سازی را بهینه می کند.

سوالات متداول
س: چه مارک های اینورتر با باتری پشته ای Jingsun HV سازگار است؟
A: با اکثر مارک های اصلی اینورتر موجود در بازار سازگار است و می تواند به طور یکپارچه در سیستم های مختلف ذخیره انرژی PV ادغام شود.
س: آیا نصب این باتری پیچیده است؟ چقدر طول می کشد تا کامل شود؟
پاسخ: دارای طراحی ماژولار-و-پخش است که نصب را بسیار ساده میکند. یک فرد به طور معمول می تواند یک ماژول واحد (5.12 کیلووات ساعت) را در 1-2 ساعت نصب کند.
س: عمر چرخه باتری چقدر است؟ عمر واقعی آن چقدر است؟
پاسخ: از 6000 چرخه شارژ و دشارژ پشتیبانی می کند. بر اساس یک چرخه در روز، می تواند خدمات پایدار را برای بیش از 15 سال ارائه دهد.
س: باتری چه ویژگی های ایمنی دارد؟
پاسخ: مجهز به BMS مدولار (سیستم مدیریت باتری) و قطع کننده های مدار است که مکانیسم های حفاظتی متعددی را برای شارژ بیش از حد، تخلیه بیش از-، گرمای بیش از حد و اتصال کوتاه ارائه می دهد.
س: چگونه می توانم از 5.12 کیلووات ساعت به 25 کیلووات ساعت افزایش دهم؟
A: طراحی ماژولار 5.12 کیلووات ساعت امکان گسترش تا 25 کیلووات ساعت را با چیدن ماژول های یکسان فراهم می کند. توسعه به صورت وصل-و-پخش است و نیازی به اشکال زدایی پیچیده ندارد.
س: چه تعمیر و نگهداری در طول استفاده روزانه مورد نیاز است؟
A: نیازی به نگهداری روزانه نیست. بازرسی های منظم (سه ماهه) برای بررسی آسیب و اطمینان از ایمن بودن سیم کشی مورد نیاز است.
س: آیا برای کاربردهای مسکونی یا تجاری مناسب است؟
A: می توان از آن در هر دو برنامه های مسکونی و تجاری استفاده کرد. برنامههای کاربردی مسکونی میتوانند نیازهای ذخیرهسازی انرژی خانه را برآورده کنند، در حالی که برنامههای تجاری میتوانند گسترش ذخیرهسازی انرژی را برای کسبوکارها یا صنایع کوچک و متوسط{1}}در نظر بگیرند.
س: سیاست گارانتی چیست؟
پاسخ: گارانتی 5 ساله به دلیل مشکلات کیفیت محصول، تعمیر یا تعویض رایگان قطعات را ارائه می دهد.
س: ابعاد و وزن باتری چیست؟
A: اندازه یک ماژول 690 * 195 میلی متر است. وزن بسته به ظرفیت کمی متفاوت است. وزن خالص یک ماژول 5.12 کیلووات ساعت تقریباً 63 کیلوگرم است (برای جزئیات به مشخصات رسمی مراجعه کنید).
س: راندمان شارژ و تخلیه چیست؟
A: راندمان شارژ و تخلیه بیش از 90٪ است و اتلاف تبدیل انرژی بسیار کم است و اقتصاد سیستم ذخیره انرژی را تضمین می کند.
تگ های محبوب: باتری پشته hv 25 کیلووات ساعت، باتری پشته hv چین 25 کیلووات ساعت تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه






