قابل اعتماد امن. مطابق با EU. برای ذخیره انرژی LongLife ساخته شده است
سری JINGSUN THRHV20–HV66 یک سیستم ذخیرهسازی انرژی با ولتاژ بالا 3U حرفهای است که توسط سلولهای باتری LiFePO4 خودرویی تغذیه میشود. این محصول برای مطابقت با استانداردهای فنی، الزامات گواهینامه و عادات نصب در بازار اروپا طراحی شده است، این محصول ذخیره انرژی پایدار، مقیاس پذیر و کم تعمیر و نگهداری را برای سایت های تجاری و صنعتی، خود مصرفی خورشیدی، ریزشبکه ها، مراکز داده و برنامه های کاربردی برق پشتیبان حیاتی فراهم می کند.
با BMS هوشمند، ساختار رک استاندارد 19 اینچی، مقاومت در برابر دمای گسترده و عمر چرخه طولانی، به راه حلی ارجح برای نصابان اروپایی، یکپارچه سازان سیستم و توسعه دهندگان پروژه انرژی تبدیل شده است.

نکات برجسته محصول
1. استاندارد 19 نصب رک اینچ
این سری از طراحی رک تعبیه شده جهانی 19 اینچی استفاده می کند که کاملاً با کابینت های سرور استاندارد، کابینت های ذخیره انرژی و محفظه های کنترل صنعتی سازگار است.
نصب سریع پلاگین و پخش
آسان برای بازرسی و نگهداری روزانه
زمان ساخت و ساز در سایت و هزینه نیروی کار را کاهش می دهد
چیدمان شیک و حرفه ای کابینت ایده آل برای پروژه های تجاری
2. فوق العاده ایمن LiFePO4 شیمی
LiFePO4 در سطح جهان به عنوان ایمن ترین باتری لیتیوم یونی برای ذخیره انرژی ثابت شناخته شده است.
پایداری حرارتی عالی، خطر کم فرار حرارتی
میزان تخلیه خود بسیار کم: تا 6 ماه بدون شارژ قابل نگهداری است
بدون اثر حافظه، از شارژ و دشارژ کم عمق مکرر پشتیبانی می کند
عملکرد پایدار در طول عملیات طولانی مدت
3. BMS هوشمند با محافظت کامل
سیستم هوشمند مدیریت باتری داخلی هر سلول را در زمان واقعی نظارت و محافظت می کند.
محافظت در برابر شارژ بیش از حد
حفاظت از تخلیه بیش از حد
حفاظت از جریان بیش از حد و اتصال کوتاه
حفاظت در برابر دما و تحت دما
متعادل سازی ولتاژ سلول به صورت خودکار
عمر باتری را افزایش می دهد و عملکرد ثابت را تضمین می کند
4. گسترش و ارتقاء سیستم انعطاف پذیر
طراحی مدولار از مقیاس پذیری بالا برای نیازهای مختلف پروژه پشتیبانی می کند.
چندین ماژول باتری را می توان به صورت موازی برای افزایش ظرفیت و قدرت متصل کرد
پشتیبانی از ارتقاء محلی USB
پشتیبانی از ارتقاء بی سیم Wi Fi (اختیاری)
پشتیبانی از ارتقاء از راه دور (سازگار با Deye و دیگر اینورترهای اصلی HV)
ادغام آسان با سیستم های اینورتر هیبریدی و ولتاژ بالا

5. اکو سازگاری با محیط زیست دوستانه و اتحادیه اروپا
به طور کامل با دستورالعمل های زیست محیطی اروپا و سیاست های انرژی سبز هماهنگ است.
مواد غیر سمی و غیر آلاینده
بدون فلزات سنگین، سازگار با محیط زیست در طول تولید و بازیافت
ردپای کربن کم، از اهداف انرژی های تجدیدپذیر پشتیبانی می کند
مطابق با اتحادیه اروپا RoHS، CE و استانداردهای زیست محیطی مربوطه
6. سازگاری گسترده با دمای
عملکرد پایدار در شرایط آب و هوایی سخت اروپا.
محدوده دمای شارژ: 0 درجه تا 50 درجه
محدوده دمای تخلیه: -20 درجه تا 55 درجه
ظرفیت تخلیه عالی را حتی در دماهای پایین حفظ می کند
تضمین عملکرد پایدار در تمام طول سال در کابینت های فضای باز و نیمه باز
7. عمر چرخه طولانی و هزینه کل مالکیت کم
طول عمر طولانی فرکانس تعویض را کاهش می دهد و اقتصاد پروژه را بهبود می بخشد.
عمر چرخه: بیشتر یا مساوی 6000 سیکل (2±25 درجه، 0.5C/0.5C، EOL 70%)
عمق تخلیه توصیه شده: 90%
قابلیت اطمینان بالا هزینه نگهداری را کاهش می دهد
بازگشت سرمایه بهتر (ROI) برای پروژه های ذخیره انرژی C&I
8. ارتباطات پایدار و نظارت از راه دور
پورت های ارتباطی غنی برای سیستم های هوشمند مدیریت انرژی.
ارتباط: CAN 2.0 / RS485 / Wi Fi (اختیاری)
نظارت بر داده ها در زمان واقعی: ولتاژ، جریان، دما، SOC، SOH
پشتیبانی از کنترل از راه دور و تشخیص عیب
سازگار با اکثر سیستم های مدیریت انرژی اروپا (EMS)

مشخصات فنی
|
پارامتر |
جزئیات |
|
شیمی سلولی |
LiFePO4 |
|
ولتاژ اسمی ماژول |
51.2 V |
|
ظرفیت ماژول |
100 آه |
|
انرژی ماژول |
5.12 کیلووات ساعت |
|
ولتاژ اسمی سیستم |
204.8 V – 665.6 V |
|
انرژی سیستم |
20.48 کیلووات ساعت - 66.56 کیلووات ساعت |
|
جریان شارژ/تخلیه توصیه شده |
50 A |
|
حداکثر جریان شارژ/تخلیه |
100 A |
|
عمر چرخه (2±25 درجه، 0.5C/0.5C، EOL 70%) |
بزرگتر یا مساوی 6000 سیکل |
|
DOD توصیه شده |
90% |
|
ارتباط |
CAN 2.0 / RS485 / Wi Fi |
|
دمای عملیاتی |
شارژ: 0 درجه ~ 50 درجه؛ دبی: -20 درجه ~ 55 درجه |
|
دمای ذخیره سازی |
0 درجه ~ 35 درجه |
|
رطوبت |
5٪ تا 85٪ RH |
|
ارتفاع |
کمتر یا مساوی 2000 متر |
|
رتبه بندی IP |
IP20 |
|
نصب و راه اندازی |
Rack Mount |
|
گواهینامه ها |
CE EMC، MSDS، UN38.3 |
جدول مشخصات مدل
|
مدل |
ولتاژ سیستم (V) |
انرژی سیستم (کیلووات ساعت) |
ابعاد (W×D×H mm) |
وزن (کیلوگرم) |
|
TH R HV20 |
204.8 |
20.48 |
538 × 492 × 791 |
195 |
|
TH R HV25 |
256.0 |
25.60 |
538 × 492 × 941 |
240 |
|
TH R HV30 |
307.2 |
30.72 |
538 × 492 × 1091 |
285 |
|
TH R HV35 |
358.4 |
35.84 |
538 × 492 × 1241 |
330 |
|
TH R HV40 |
409.6 |
40.96 |
538 × 492 × 1391 |
375 |
|
TH R HV46 |
460.8 |
46.08 |
538 × 492 × 1541 |
420 |
|
TH R HV51 |
512.0 |
51.20 |
538 × 492 × 1691 |
465 |
|
TH R HV56 |
563.2 |
56.32 |
538 × 492 × 1841 |
510 |
|
TH R HV61 |
614.4 |
61.44 |
538 × 492 × 1991 |
555 |
|
TH R HV66 |
665.6 |
66.56 |
538 × 492 × 2141 |
600 |
برنامه های کاربردی معمولی
خود مصرفی خورشیدی تجاری و صنعتی
پیک اصلاح صنعتی و تجاری و کاهش تقاضا
UPS مرکز داده و قدرت پشتیبان گیری بحرانی
ریزشبکه و سیستم های انرژی تجدیدپذیر خارج از شبکه
ذخیره سازی انرژی هیبریدی بادی و خورشیدی
قدرت پشتیبان دولتی و عمومی
سایت ساخت و ساز ذخیره سازی انرژی موبایل
ذخیره انرژی برای ایستگاه های شارژ

چرا باتری رک JINGSUN 3U HV را برای پروژه های اروپایی انتخاب کنید؟
کاملاً مطابق با استانداردهای ایمنی اتحادیه اروپا و EMC است
شیمی LiFePO4 برای حداکثر ایمنی و عمر طولانی
بیشتر یا مساوی 6000 چرخه برای هزینه کل مالکیت کم
BMS هوشمند با حفاظت و تعادل بیدرنگ
رک استاندارد 19 اینچی برای نصب و ادغام آسان
قابلیت گسترش انعطاف پذیر و ارتقاء از راه دور
محدوده دمایی وسیع برای آب و هوای اروپا مناسب است
طراحی سازگار با محیط زیست با اهداف انرژی سبز اتحادیه اروپا مطابقت دارد
ارتباط پایدار سازگار با اینورترهای اروپایی و EMS
گارانتی و خدمات
JINGSUN پشتیبانی فنی حرفه ای، خدمات گارانتی و تعمیر و نگهداری پس از فروش را برای مشتریان اروپایی ارائه می دهد. ما شرایط گارانتی روشن، پشتیبانی فنی پاسخ سریع و مستندات کامل از جمله برگه های اطلاعات، کتابچه راهنمای نصب و فایل های گواهی را ارائه می دهیم.
تگ های محبوب: باتری قفسه ولتاژ بالا 3u، تولید کنندگان باتری قفسه ولتاژ بالا 3u چین، تامین کنندگان، کارخانه


